Hakkımızda

 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 

Amatis Yazılım olarak, bilişim teknolojileri alanındaki çözümlerimizle, müşterilerimize, rekabet güçlerine katkı sağlayacak kalitede ve teknolojide ürünler sunmak ve müşterilerimizin kendi vizyonlarını gerçekleştirmesinde ihtiyaç duydukları teknoloji sağlayıcısı firma olmak hedefi ile hareket etmekteyiz.

Bilişim teknolojileri alanındaki tecrübelerimizi ve iş bilgimizi müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerimiz için katma değerli projelere dönüştürmek, teknolojik yenilik anlamında öncü, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler geliştirmek istiyoruz. Bu amacımıza ulaşmak için konusunda uzman personellerle çalışmakta, teknolojilerdeki yenilikleri ve uygulama alanlarını takip etmekte ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız.

Firmamızın müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler genel başlıkları ile aşağıda açıklanmıştır:

• Proje ve Süreç Danışmanlığı
Kurumların gelişen teknolojiyi avantaja çevirecekleri, üst düzeyde verimlilik ve rekabet avantajı sağlayacakları IT projelerinin, geliştirilmesi ve uygulanması konusunda danışmanlık ve üretim desteği.

• İnternet Danışmanlığı
Portal İçerik Yönetimi ve E-ticaret Sistemi

• Kartlı Müşteri Sadakat Sistemleri - CRM
Tüm müşteri hareketlerinin kayıt altına alındığı ve bu hareketlerden müşterilerin puan kazanabildiği, toplanan verilerden mevcut durum ve öngörü analizlerinin yapılabildiği otomasyon sistemi.

• Özel Geçiş Kontrol Projeleri - GKS
Güvenli geçiş gerektiren tüm noktalarda esnek parametrelerle kuralların belirlenebildiği, anlık izleme ve takibin yapılabildiği erişim kontrol ve maaş hesaplama sistemleri.

Amatis Yazılım ve Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgiye resmi sitemiz www.amatis.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

KATEGORİLER

* Yazılımlarımız

** Personel Devam Kontrol

** Geçiş Kontrol Sistemi

** Yemekhane Kontrol Sistemi

** Otel Otomasyon Sistemi

* Cihazlarımız

** İris Tanıma

** Yüz Tanıma

** Parmak İzi Tanıma

** Kart Tanıma

** 3G Kart Tanıma

* Kart Baskı

* Referanslarımız

* İletişim